Πρόγραμμα τελικής εκδήλωσης Γυμναστικών Επιδείξεων του συλλόγου μας

 

Τελικές επιδείξεις τμημάτων ΑΠΕ ΓΙΤΑΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 Ιουνίου 2018

Ολυμπιακό Κέντρο Πυγμαχίας «Γιώργος Στεφανόπουλος”
Γονατά Στυλιανού & Βορείου Ηπείρου – Περιστέρι
Ώρα προσέλευσης 18:30
Ώρα έναρξης 19:00
Τίτλος Προγράμματος Προπονητής
19:15
1 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Dancing with all of us Αξιώτη Όλγα
2 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Εγώ και εσύ μαζί (Baby) Αξιώτη Όλγα, Περρωτή Τζένη
3 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη ΡΑΓ mini team Ξυνορόδου Κλειώ, Αξιώτη Όλγα
4 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Flamingos (ΠΡΟ1) Αξιώτη Όλγα, Περρωτή Τζένη
5 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Οι σταγόνες της βροχής (ΡΥΘ1) Μπόρα Φέννια, Ξυνορόδου Κλειώ
6 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Minions εν δράσει (ΕΝΟ1) Παπία Κωνσταντίνα, Ζώτου Εβελίνα
7 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Ατομικό αγωνιστικό (ΡΑΓ) Ξυνορόδου Κλειώ, Αξιώτη Όλγα
8 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Ντόρι (ΡΥΘ2 + ΠΡΟ2) Μπόρα Φέννια, Ξυνορόδου Κλειώ
9 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Κυνηγώντας πεταλούδες (ΕΝΟ2α) Περρωτή Τζένη
10 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Sing with the stars (ΕΡ) Κούτουλα Σοφία
11 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Disco party (ΕΝΟ2) Παπία Κωνσταντίνα, Ζώτου Εβελίνα
20:15
12 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη «Ζει μαζί με τα κοχύλια κι έχει και βελόνια χίλια”…Τι είναι;;; Κούτουλα Σοφία, Παπία Κωνσταντίνα, Αξιώτη Όλγα
13 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Balls of fire (ΡΥΘ2α) Παπία Κωνσταντίνα
14 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Africa (ΡΥΘ3α) Αξιώτη Όλγα, Ντελμεκούρα Έλενα, Ξυνορόδου Κλειώ
15 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Ανσάμπλ (ΡΑΓ) Ξυνορόδου Κλειώ, Αξιώτη Όλγα
16 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Στο παλάτι του Aladdin (ΕΕ) Παπία Κωνσταντίνα
17 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Mama mia (ΡΥΘ3) Κούτουλα Σοφία
18 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Zebra (ΑΙΣΘ) Αξιώτη Όλγα
19 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Right and left (ΕΝΟ3α) Περρωτή Τζένη
20 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Φρουτοσαλάτα (ΦΥΤ) Παπία Κωνσταντίνα
21 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Κύκνοι (ΜΠΑΛΕΤΟ) Ντελμεκούρα Έλενα
22 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Γεωμετρικά Στερεά… Σε κίνηση. Περρωτή Τζένη
21:15
23 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη If I was you… (ΕΝΟ3) Παπία Κωνσταντίνα
24 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Blue rain (ΡΥΘ4) Κούτουλα Σοφία, Μπόρα Φέννια, Ντελμεκούρα Έλενα
25 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Πινόκιο (ΜΟΝΧ) Αξιώτη Όλγα
26 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Ταξίδι στις αισθήσεις (ΕΝΟ4) Παπία Κωνσταντίνα, Μπόρα Φέννια
27 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Stay strong Αξιώτη Όλγα
28 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Flash mob Παπία Νάνσυ

 

Κατεβάστε το πρόγραμμα από εδώ…