Έναρξη εγγραφών και μαθημάτων για το 2018-2019

Αγαπητοί φίλοι

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές για τη νέα αθλητική χρονιά 2018-2019 θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 17 Σεπτεμβρίου στην αίθουσα γυμναστικής στα Δίδυμα Γυμναστήρια  στην οδό Δαμασκηνέας 4, στον Αγ Ιερόθεο, στο Περιστέρι (είσοδος δεξιά στον πεζόδρομο από Ιωαννίνων 44) Κάντε κλικ για να δείτε το χάρτη…

Ώρες εγγραφών καθημερινά 18:00-21:00 εκτός Σαββάτου και Κυριακής

Δείτε το πρόγραμμα και τα δικαιολογητικά για την εγγραφή σας από εδώ…

Κάντε on line την αίτηση εγγραφής σας και κατοχυρώστε τη θέση στο τμήμα κατάταξης μέχρι την έναρξη των μαθημάτων.

Τα μαθήματα όλων των τμημάτων θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 1 Οκτωβρίου !!!

Πρόγραμμα επίσημης ομαδικής φωτογράφησης και προβών τμημάτων της ΑΠΕ Γιτάνη

Πρόγραμμα επίσημης ομαδικής φωτογράφησης τμημάτων της ΑΠΕ «Γιτάνη» Περιστερίου

Αίθουσα γυμναστικής στα Δίδυμα Γυμναστήρια

Παρασκευή  15 Ιουνίου 2018

15:45-16:30           Τμήμα  ΦΥΤ

16:15-17:00           Τμήμα  ΡΥΘ 2α

16:45-18:00          Τμήμα  ΕΝΟ 1

17:45-19:00           Τμήμα  ΕΝΟ 2

18:45-19:30           Τμήμα  ΡΥΘ 3

19:15-20:30           Τμήμα  ΕΕ

20:15-21:00           Τμήμα  ΕΡ

Σάββατο  16 Ιουνίου 2018

09:45-10:30          Τμήμα  BABY 1

10:15-11:30            Τμήμα  ΠΡΟ 1

11:15-12:00            Τμήμα  ΑΙΣΘ

11:45-13:00           Τμήμα ΡΥΘ 1

12:45-14:00           Τμήμα  ΡΥΘ 2 + ΠΡΟ 2

13:45-15:00           Τμήμα  ΕΝΟ 3

14:45-16:00           Τμήμα  ΕΝΟ 4

15:45-17:00           Τμήμα ΡΥΘ 3α

16:45-18:00          Τμήμα  ΜΟΝΧ

17:45-18:30           Τμήμα  ΡΑΓ

18:15-19:30           Τμήμα  ΕΝΟ 2α

19:15-20:30           Τμήμα  ΕΝΟ 3α

20:15-21:30           Τμήμα  ΡΥΘ 4

 

Πρόγραμμα για τις τελικές πρόβες των τμημάτων της ΑΠΕ «Γιτάνη» Περιστερίου

Ολυμπιακό Κέντρο Πυγμαχίας «Γιώργος Στεφανόπουλος»,  Βορείου Ηπείρου 21 και Στυλιανού Γονατά (είσοδος από Λεωφ Κωνσταντινουπόλεως)

 ΚΥΡΙΑΚΗ  17 Ιουνίου 2018

09:45-10:30         Τμήμα  BABY 1

10:15-11:00           Τμήμα  ΠΡΟ 1

10:45-11:30           Τμήμα  ΡΥΘ 3α

11:15-12:00           Τμήμα  ΡΥΘ 3

11:45-12:30           Τμήμα  ENO 2α

12:15-13:00           Τμήμα  ΕΝΟ 3α

12:45-13:30           Τμήμα  ΜΟΝΧ

13:15-14:00           Τμήμα  ΑΙΣΘ

13:45-14:30           Τμήμα  ΡΑΓ

14:15-15:00           Τμήμα  ΡΥΘ 1

14:45-15:30           Τμήμα  ΡΥΘ 2 + ΠΡΟ 2

15:15-16:00            Τμήμα  ΡΥΘ 2α

15:45-16:30           Τμήμα  ΦΥΤ

16:15-17:00           Τμήμα  ΕΝΟ 1

16:45-17:30           Τμήμα  ΡΥΘ 4

17:15-18:00           Τμήμα  ENO 2

17:45-18:30          Τμήμα  ΕΝΟ 3

18:15-19:00           Τμήμα  ΕΡ

18:45-19:30           Τμήμα  ΕΕ

19:15-20:00          Τμήμα  ΕΝΟ 4

20:00-23:00         Ομάδες ενόργανης, ρυθμικής, γενικής

 

  1. Ημερομηνία Τελικών Επιδείξεων 18/6/2018 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ
  2. Ώρα Έναρξης 19:00  (ώρα προσέλευσης 30 λεπτά νωρίτερα)
  3. Χώρος Διεξαγωγής το Ολυμπιακό Κέντρο Πυγμαχίας «Γιώργος Στεφανόπουλος»

Στην οδό Βορείου Ηπείρου 21 και Στυλιανού Γονατά (από Λεωφ Κωνσταντινουπόλεως)

 

Σημείωση: Το πρόγραμμα θα δοθεί σε έντυπη μορφή σε κάθε παιδί ξεχωριστά από τη γραμματεία του συλλόγου.

Πρόγραμμα τελικής εκδήλωσης Γυμναστικών Επιδείξεων του συλλόγου μας

 

Τελικές επιδείξεις τμημάτων ΑΠΕ ΓΙΤΑΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 Ιουνίου 2018

Ολυμπιακό Κέντρο Πυγμαχίας «Γιώργος Στεφανόπουλος»
Γονατά Στυλιανού & Βορείου Ηπείρου – Περιστέρι
Ώρα προσέλευσης 18:30
Ώρα έναρξης 19:00
Τίτλος Προγράμματος Προπονητής
19:15
1 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Dancing with all of us Αξιώτη Όλγα
2 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Εγώ και εσύ μαζί (Baby) Αξιώτη Όλγα, Περρωτή Τζένη
3 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη ΡΑΓ mini team Ξυνορόδου Κλειώ, Αξιώτη Όλγα
4 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Flamingos (ΠΡΟ1) Αξιώτη Όλγα, Περρωτή Τζένη
5 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Οι σταγόνες της βροχής (ΡΥΘ1) Μπόρα Φέννια, Ξυνορόδου Κλειώ
6 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Minions εν δράσει (ΕΝΟ1) Παπία Κωνσταντίνα, Ζώτου Εβελίνα
7 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Ατομικό αγωνιστικό (ΡΑΓ) Ξυνορόδου Κλειώ, Αξιώτη Όλγα
8 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Ντόρι (ΡΥΘ2 + ΠΡΟ2) Μπόρα Φέννια, Ξυνορόδου Κλειώ
9 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Κυνηγώντας πεταλούδες (ΕΝΟ2α) Περρωτή Τζένη
10 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Sing with the stars (ΕΡ) Κούτουλα Σοφία
11 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Disco party (ΕΝΟ2) Παπία Κωνσταντίνα, Ζώτου Εβελίνα
20:15
12 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη «Ζει μαζί με τα κοχύλια κι έχει και βελόνια χίλια»…Τι είναι;;; Κούτουλα Σοφία, Παπία Κωνσταντίνα, Αξιώτη Όλγα
13 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Balls of fire (ΡΥΘ2α) Παπία Κωνσταντίνα
14 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Africa (ΡΥΘ3α) Αξιώτη Όλγα, Ντελμεκούρα Έλενα, Ξυνορόδου Κλειώ
15 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Ανσάμπλ (ΡΑΓ) Ξυνορόδου Κλειώ, Αξιώτη Όλγα
16 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Στο παλάτι του Aladdin (ΕΕ) Παπία Κωνσταντίνα
17 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Mama mia (ΡΥΘ3) Κούτουλα Σοφία
18 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Zebra (ΑΙΣΘ) Αξιώτη Όλγα
19 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Right and left (ΕΝΟ3α) Περρωτή Τζένη
20 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Φρουτοσαλάτα (ΦΥΤ) Παπία Κωνσταντίνα
21 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Κύκνοι (ΜΠΑΛΕΤΟ) Ντελμεκούρα Έλενα
22 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Γεωμετρικά Στερεά… Σε κίνηση. Περρωτή Τζένη
21:15
23 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη If I was you… (ΕΝΟ3) Παπία Κωνσταντίνα
24 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Blue rain (ΡΥΘ4) Κούτουλα Σοφία, Μπόρα Φέννια, Ντελμεκούρα Έλενα
25 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Πινόκιο (ΜΟΝΧ) Αξιώτη Όλγα
26 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Ταξίδι στις αισθήσεις (ΕΝΟ4) Παπία Κωνσταντίνα, Μπόρα Φέννια
27 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Stay strong Αξιώτη Όλγα
28 Αθλητική Πολιτιστική Ένωση Γιτάνη Flash mob Παπία Νάνσυ

 

Κατεβάστε το πρόγραμμα από εδώ…

Οι προεγγραφές για την περίοδο 2018/19 ξεκίνησαν…

Μια νέα υπηρεσία ξεκίνησε ήδη από 1η Μαΐου στο σύλλογό μας.

Για την καλύτερη εξυπηρέτηση των γονέων ενεργοποιήθηκε ηλεκτρονική φόρμα για ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΕΣ νέων αλλά και παλαιών αθλουμένων για την νέα περίοδο 2018-19.

Η νέα αυτή ηλεκτρονική δήλωση παρέχει προτεραιότητα στην κατάταξη και εξασφάλιση θέσης του αθλούμενου στο άθλημα επιλογής του μέχρι και την έναρξη των μαθημάτων (1 Οκτωβρίου) και οριστικοποιείται με την εξόφληση της εγγραφής, την παραλαβή της κάρτας αθλούμενου και την κατάθεση των απαιτούμενων δικαιολογητικών τον Σεπτέμβριο. Δείτε τα δικαιολογητικά και το κόστος από εδώ…

Η προεγγραφή είναι χρήσιμη, ιδιαίτερα για τα τμήματα υψηλής ζήτησης όπως αυτά των Baby, προνηπίων, νηπίων και μέχρι 2ας Δημοτικού, βοηθά εσάς στο να εξασφαλίσετε άμεσα την θέση σας σε τμήμα/άθλημα της αρεσκείας σας, αλλά βοηθά και εμάς στον καλύτερο προγραμματισμό των τμημάτων ανάλογα με τη ζήτηση. Δεν είναι δεσμευτική και με την υποβολή της δεν πληρώνετε ή χρεώνεστε το κόστος της.

Η γραμματεία του συλλόγου για την νέα περίοδο θα είναι ανοικτή από την Πέμπτη 13 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 18:00-21:00.
Τα μαθήματα όλων των τμημάτων θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 1 Οκτωβρίου 2018.

Κάντε την ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΗ σας από εδώ…

Για οποιαδήποτε απορία σας επικοινωνήστε μαζί μας στο 698 470 6242 ή ελάτε στο χώρο μας καθημερινά από 18:00-21:00 για μια συνάντηση γνωριμίας.

 

Από 1η Μαΐου ξεκινάνε οι προεγγραφές για τη περίοδο 2018/19

Μια νέα υπηρεσία ξεκινάει από 1η Μαΐου στο σύλλογό μας.

Για την καλύτερη εξυπηρέτηση των γονέων θα ενεργοποιηθεί ηλεκτρονική φόρμα για ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΕΣ νέων αλλά και παλαιών αθλουμένων για την νέα περίοδο 2018-19.

Η νέα αυτή ηλεκτρονική δήλωση παρέχει προτεραιότητα στην κατάταξη και εξασφάλιση θέσης του αθλούμενου στο άθλημα επιλογής του μέχρι και την έναρξη των μαθημάτων (1 Οκτωβρίου) και οριστικοποιείται με την εξόφληση της εγγραφής, την παραλαβή της κάρτας μέλους και την κατάθεση των απαιτούμενων δικαιολογητικών τον Σεπτέμβριο. Δείτε τα δικαιολογητικά και το κόστος από εδώ…

Η προεγγραφή είναι χρήσιμη, ιδιαίτερα για τα τμήματα υψηλής ζήτησης όπως αυτά των Baby, προνηπίων, νηπίων και μέχρι 2ας Δημοτικού, βοηθά εσάς στο να εξασφαλίσετε άμεσα την θέση σας σε τμήμα/άθλημα της αρεσκείας σας, αλλά βοηθά και εμάς στον καλύτερο προγραμματισμό των τμημάτων ανάλογα με τη ζήτηση. Δεν είναι δεσμευτική και με την υποβολή της δεν πληρώνετε ή χρεώνεστε το κόστος της.

Η γραμματεία του συλλόγου για την νέα περίοδο θα είναι ανοικτή από την Πέμπτη 13 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 18:00-21:00.
Τα μαθήματα όλων των τμημάτων θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 1 Οκτωβρίου 2018.

Κάντε την ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΗ σας από εδώ…

Λειτουργία συλλόγου κατά τις εορτές του Πάσχα

Σας ενημερώνουμε ότι κατά την διάρκεια των εορτών του Πάσχα οι προπονήσεις δεν θα γίνουν από την Μ. Τετάρτη 4 Απριλίου μέχρι και Τετάρτη του Πάσχα 11 Απριλίου.

Τα μαθήματα όλων των τμημάτων θα ξεκινήσουν την Πέμπτη 12 Απριλίου.

Σας ευχόμαστε ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ !!!!

Συναλλαγές με χρήση πιστωτικών καρτών

Ξεκινάει σε λίγες ημέρες η λειτουργία POS στο σύλλογό μας και θα γίνονται δεκτές συναλλαγές με πιστωτικές κάρτες.

Σύμφωνα με απόφαση του Υπουργείου Οικονομικών, εντάσσονται και τα αθλητικά σωματεία. στην εγκατάσταση και χρησιμοποίηση συσκευών υποδοχής πιστωτικών και χρεωστικών καρτών

Στο πλαίσιο αυτό ο σύλλογός εντός των επόμενων ημερών θα ξεκινήσει την λειτουργία POS.

Δείτε από εδώ περισσότερες πληροφορίες για το ποιοι εντάσσονται στην σχετική υπουργική απόφαση.

Πρόσκληση στο Αποκριάτικο πάρτι μας

Εμείς του Αγίου Βαλεντίνου μαζεύουμε την αγάπη σας και… την μοιράζουμε !!!!

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ στο Αποκριάτικο πάρτι μας !!!!!

Σας περιμένουμε την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου στο Αποκριάτικο Πάρτι μας στο χώρο του γυμναστηρίου. Ελάτε με τις αποκριάτικες στολές σας να διασκεδάσουμε, να χορέψουμε, να τραγουδήσουμε.

Κλόουν, εμψυχωτές με πολλά παιγνίδια για τους μικρούς μας φίλους, DJ για τους μεγαλύτερους φίλους μας, karaoke και πολλές εκπλήξεις !!!!
Μην λείψει κανείς έτσι ??? Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου ώρα 17:30 τα μικρούλια μας και 19:30 τα μεγαλύτερα παιδιά μας.

Ελάτε και φέρτε την «αγάπη» σας !!!  με… προαιρετικό εισιτήριο μια συσκευασία από…

Δημητριακά, Γάλα εβαπορέ, Μακαρόνια, Ρύζι, Όσπρια, Πουρές, Μαρμελάδα, Μέλι, Χυμός ντομάτας (πουμαρό), Χυμοί φρούτων, Λάδι, Μπισκότα και γενικά είδη μακράς διάρκειας.

Φέτος στο πλαίσιο των κοινωνικών μας δράσεων ενισχύουμε τα Κοινωνικά Παντοπωλεία του Δήμου Περιστερίου αλλά και του ακριτικού Δήμου Φιλιατών Θεσπρωτίας

Θα γίνουν 2 ξεχωριστά πάρτι σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Ώρα 17:30-19:00  τα τμήματα

Baby – ΠΡΟ 1+2 – ΕΝΟ1– ΡΥΘ1 – ΕΝΟ2 – ΕΝΟ2α – ΡΥΘ2 – ΡΥΘ2α – ΡΥΘ3α – ΦΥΤ – ΡΑΓ

Ώρα 19:30-21:00 τα τμήματα

ΕΝΟ3 – ΕΝΟ3α – ΕΝΟ4 – ΡΥΘ3 – ΡΥΘ4 – ΜΟΝΧ1 – ΕΕ – ΕΡ – ΟΡ – ΟΕ – ΑΓ – ΟΓΓ

Και… μην ξεχνάτε τα… μακαρόνια να είναι MISKO !!!!

Σας ενημερώνουμε ότι δεν επιτρέπεται η χρήση χαρτοπόλεμου, διαφόρων σπρέι, αιχμηρών αντικειμένων κτλ. Φέρτε μαζί σας σερπαντίνες και πολύ όρεξη για διασκέδαση.

 

«We make the future»… μια νέα προσπάθεια ολοκληρώθηκε !!

“We make the future”
Ολοκληρώθηκε μια νέα προσπάθεια.
Αυτή της συνεύρεσης αθλητικών δραστηριοτήτων και διαλέξεων με θέματα από τη γυμναστική, για την γυμναστική.
“We make the future” είναι ο τίτλος και πραγματικά στο χέρι μας είναι να φτιάξουμε το μέλλον, να φτιάξουμε ένα καλύτερο μέλλον.
Η συνταγή της επιτυχίας είναι απλή. Αγάπη για αυτό που κάνεις !!!!
Μια τριήμερη γιορτή που τα είχε όλα.

Η Παρασκευή και το Σάββατο ήταν αφιερωμένες σε 4 θεματικές ενότητες που η κάθε μία από αυτές είχαν, εκτός από γυμναστικές χορογραφίες, διαλέξεις με τα παρακάτω θέματα:
• «Η συμβολή του γονέα στην ψυχοκοινωνική ωρίμανση του παιδιού-αθλητή» από την Μαγνησαλή Βαρβάρα, Ψυχολόγος-Αθλητική Ψυχολόγος, MSc
• «Διατροφή, Παιδί και Αθλητισμός» από την Μπόρα Φέννια, ΚΦΑ, Κλινική Διαιτολόγος-Διατροφολόγος, MSc
• «Γυμναστική στις αναπτυξιακές ηλικίες: στόχοι, περιεχόμενο» από την Ολύβια Δόντη, Επίκουρη Καθηγήτρια Διδακτικής και Προπονητικής Βασικής Γυμναστικής, Σχολή Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού, Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών και την Κωνσταντίνα Παπία, ΚΦΑ, MSc Προπονησιολογίας Γυμναστικής και Χορού.
• «Η ευτυχία των παιδιών, οδηγός για την επιτυχία» από την Ελιζάνα Πολλάτου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια στη Σχολή Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.
Τις χορογραφίες που παρουσιάστηκαν κατά την διάρκεια των 4 ενοτήτων επιμελήθηκαν οι Κούτουλα Σοφία, Παπία Κωνσταντίνα, Αξιώτη Όλγα, Τζένη Περρωτή, Μπόρα Φένια, Έλενα Ντελμεκούρα, Κλειώ Ξυνορόδου, Εβελίνα Ζώτου και Παπία Νάνσυ.

Η Κυριακή ήταν αφιερωμένη στην παρουσίαση του νέου μας προγράμματος χορήγησης αθλητικών υποτροφιών σε αθλητές της Εθνικής μας Ομάδας.
Σκοπός του προγράμματος είναι η οικονομική βοήθεια αθλητών της Εθνικής μας Ομάδας στην προσπάθεια που κάνουν για να φέρουν μεγαλύτερες διακρίσεις στη χώρα μας. Οι υποτροφίες είναι ύψους 1500 ευρώ ανά άτομο το χρόνο. Σε αυτό το πρόγραμμα έχουν μέχρι τώρα ενταχθεί 2 αθλήτριες και 2 αθλητές της Εθνικής Ομάδας Ενόργανης Γυμναστικής.
Με ιδιαίτερη χαρά και τιμή υποδεχτήκαμε στην οικογένεια του συλλόγου μας την Αργυρώ Αφράτη, την Ευαγγελία Πλυτά, τον Γιώργο Χατζηευσταθίου και τον Κωνσταντίνο Κωνσταντινίδη.
Θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για τη επιτυχία του προγράμματος, να προχωρήσει ακόμα περισσότερο, να ενταχθούν και άλλοι αθλητές πάντα φυσικά στο μέτρο του δυνατού και ανάλογα με τα οικονομικά του συλλόγου μας.
Η τριήμερη εκδήλωση ολοκληρώθηκε με την καθιερωμένη κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας παρουσία πολλών επισήμων και εκατοντάδων αθλητών και γονέων.

Ο πρόεδρος της ΑΠΕ Γιτάνη κ. Συμεών Σκουτέρης αναφέρθηκε στο αθλητικό, κοινωνικό και φιλανθρωπικό έργο του συλλόγου για την χρονιά που μας πέρασε και αναφέρθηκε στους στόχους της χρονιάς που μόλις ξεκίνησε. Είναι ιδιαίτερη τιμή για τον σύλλογό μας η παρουσία του Δημάρχου Περιστερίου κ. Ανδρέα Παχατουρίδη ο οποίος μεταξύ άλλων κατά την διάρκεια του χαιρετισμού του είπε: «Όλο το Περιστέρι είναι Γιτάνη» δίνοντας, το στίγμα του έργου του συλλόγου μας και δύναμη σε όλους μας για να συνεχίσουμε.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους και τους ευχαριστούμε ιδιαίτερα για τα καλά τους λόγια και τη στήριξη στο σύλλογο οι:
Λώλος Βασίλειος – Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Περιστερίου
Θεοδωράκος Αναστάσιος – Αντιδήμαρχος Παιδείας και Κοινωνικής Μέριμνας του Δήμου Περιστερίου
Λύκος Παναγιώτης – Αντιδήμαρχος Οικιστικής Ανάπτυξης και τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Περιστερίου
Μπέτσης Βασίλειος – Αναπληρωτής Δημάρχου Περιστερίου
Κορόγιαννη Πολυξένη – Πρόεδρος ΟΠΑΑΠ
Καλλιάφας Αναστάσιος – Πρόεδρος της ΔΕΠΑΠ
Χιώτης Δημήτριος – Αντιπρόεδρος ΟΠΑΑΠ και υπεύθυνος Αθλητισμού
Οι Δημοτικοί Σύμβουλοι: Τσερούλα Αικατερίνη, Κυρίτσης Ηλίας, Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης, Ζούτσος Νικόλαος
Οι Διαμερισματικοί σύμβουλοι: Τζένη Πήττα, Μιχαλόπουλος Γρηγόρης, Βανικιώτης Γιώργος, Πανάγος Χάρης

Ακολούθησαν βραβεύσεις αθλητών του συλλόγου μας που διακρίθηκαν την χρονιά που μας πέρασε, δόθηκαν τα δώρα στα 24 παιδιά που κέρδισαν τα φλουριά και έγιναν παρουσιάσεις χορογραφιών που τις επιμελήθηκαν οι Κούτουλα Σοφία, Παπία Κωνσταντίνα, Αξιώτη Όλγα, Τζένη Περρωτή και Κλειώ Ξυνορόδου.

Η προετοιμασία του “We Make the Future” του 2019… ξεκίνησε !!!